067 925-79-69
ПРО НАС ВИГРАНІ СПРАВИ ЧОМУ МИ? ТВ і ПРЕСА
 
ГОЛОВНА
ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ
ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ
ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ ТА ІНОЗЕМНИХ КОМПАНІЙ
ПЕРСОНАЛЬНЫЙ АДВОКАТ
АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
ПОДАТКОВИЙ АДВОКАТ
КРИМІНАЛЬНИЙ АДВОКАТ
VIP-ПОСЛУГИ
ТЕРМІНОВИЙ ВИЇЗД АДВОКАТА 24 ГОДИНИ НА ДОБУ
ЯК ОБРАТИ АДВОКАТА. ЗНАЙТИ АДВОКАТА В КИЄВІ
ЕВРОПЕЙСКИЙ СУД ПО ПРАВАМ ЧЕЛОВЕКА. СТРАСБУРГСКИЙ СУД
СТАТТІ ТА ПУБЛІКАЦІЇ
СУДИ МІСТА КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
КОНТАКТИ

+38067-925-79-69 Viber, WhatsApp

Skype: attorneyvk

 м. Арсенальная, ул. Ивана Мазепы, 4/6
Киев, Украина, info@legalfirm.com.ua

 

  

 

 

 

Цена услуг


Международные дела

Развод в Киеве: она в Германии он в Канаде
Развод в Украине без участия оба супруга в США

Международный развод в Украине супруги в ОАЭ
Алименты с сотрудника IT сферы
Раздел имущества - 2 Га земли в г. Киеве
Развод в Украине с Крымской пропиской
Развод: оба супруга в ЕС а развод в Киеве
2 процесса развода вместе: в Киеве и Канаде
Спор о ребенке: вывезли ребенка из Швейцарии
Развод Киев супруги в США, сами из Донецка
Раздел при разводе: 4 квартиры и бизнес
Отмена дарения квартиры без согласия жены
Выселение из квартиры невестки, внука и брата
Наследство: раздел ресторана, земли, 3 квартиры
Взыскание алиментов с зарплаты в 120.000 грн
Признание завещания недействительным
Спор о ребенке: хотят вернуть ребенка в Тунис
Наследство в Крыму а наследники в США
Установление факта проживания для наследства
Отобрание ребенка, отец гражданин Польши
Спор с банком: оспаривание выселения
Спор с банком – не отдают депозит в золоте
Выезд ребенка за границу без согласия отца
Лишение родительских прав. Отец США Видео
Лишение родительских прав по согласию отца
Лишение родительских прав с выездом в Польшу
Развод: Жена в США, муж в Киеве +раздел 2 квартир
Наследство: Наследник в США а квартира в Киеве
Развод граждан Белоруссии и Германии в Киеве
Развод: он и она Украинцы, но проживают в Италии
Взыскание алиментов с гражданина Швейцарии
Раздел: коттедж, земля, яхта, авто, депозит в золоте
Раздел: деньги в ячейке под арестом, квартира, авто
Раздел: 2 авто, коттедж, деньги на счетах, земля
ДТП: фура из Белоруссии и Хонда в лоб
ДТП: фура сбила пешеходов
ДТП: 5 участников – у виновника отпало колесо
Раздел: супруги в США а 3 квартиры в Киеве

читать больше >>>


ЯК ОБРАТИ АДВОКАТА. ЗНАЙТИ АДВОКАТА В КИЄВІ

Київські адвокати, тобто ті адвокати які в даний момент часу здійснюють адвокатську практику в Києві, - це певне коло осіб, перелічених в реєстрі адвокатів міста Києва. Зараз це досить велика кількість компетентних юристів. Але, при цьому, потрібно розуміти, що не всі вони щодня здійснюють адвокатську практику, деякі працюють юристами або на інших посадах в різних організаціях або практикують у вузькій спеціалізації. Жодна людина не може бути застрахована від випадку, коли їй може терміново знадобитися адвокат або юрист. Отже, Вам потрібен адвокат терміново? допомогти знайти адвоката в Києві? Як вибрати адвоката, адвокат або юрист, як знайти адвоката з цієї безлічі досвідчених і менш досвідчених юристів в Києві? ... безлічі безсумнівно обдарованих і талановитих професіоналів з багаторічною адвокатською і юридичною практикою. У цій статті ми спробуємо дати відповіді на ці та інші питання.

Зателефонуйте нам сьогодні - ми Вам допоможемо!
+38067-925-79-69 
Viber, WhatsApp, Telegram; Skype: attorneyvk info@legalfirm.com.ua

У всі часи діяльність адвокатів вважалася незалежною професією, займатися якою повинні люди, що мають ряд як професійних, так і особистісних характеристик. Адже погодьтеся, для того, щоб представляти і захищати чиїсь інтереси одних глибоких теоретичних знань в галузі права недостатньо. Потрібен, перш за все, досвід, вміння застосувати на практиці свої знання, високі комунікативні навички, здатність приймати швидкі і, що найголовніше, правильні рішення в критичних ситуаціях.

Адвокат це юрист, який надає юридичну допомогу громадянам і організаціям та захищає їх інтереси шляхом консультацій, судового захисту та представництва. Адвокатська робота завжди "балансує" на переломі людських проблем, пристрастей і конфліктів. Судді та прокурори спираються на владу. Адвокат тільки сам на себе, свою совість і свій талант і, безумовно, на закон, на доскональне знання його тонкощів.Є кілька об'єктивних і маса суб'єктивних критеріїв для того як вибрати потрібного адвоката, який буде корисний саме Вам, саме у Вашій правовій ситуації. Ми постараємося сформулювати деякі з цих критеріїв, знання яких допоможе Вам у пошуку потрібних послуг адвоката.

Консультація адвоката - важливо при виборі адвоката

Перша консультація має важливе значення для вибору адвоката. По тому як адвокат прояснює обставини юридичного питання з яким Ви прийшли до адвоката, Вам стане зрозумілим і характер досвіду самого адвоката, його стилю спілкування і роботи з документами ... інших атрибутів хорошого адвоката і ділової людини.
Якщо Ваш юридичне питання не вирішиться при першій зустрічі з адвокатом, то, швидше за все, його рішення потребують звернення до суду або інших довгострокових зусиль. Те, якого адвоката ви знайдете, якого адвоката оберете і з ким Ви підете в цей довгий шлях судового розгляду, Ви повинні будете вирішити вже після однієї або двох консультацій з адвокатом.

Постарайтеся бути об'єктивними у своїх оцінках адвоката і його відповідей на Ваші запитання. Не чекайте, що адвокат скаже Вам саме те, що ви хочете почути найбільше. Потурання потенційному довірителю може бути і вигідно адвокату в короткочасній перспективі - він отримає клієнта. Але навряд чи це вигідно Вам і самому адвокату в довготривалій перспективі - йому перестануть довіряти як професіоналу і людині, а Ваша справа не вирішиться.

Найголовніше - наскільки Ви самі довіряєте адвокату. У Вашому виборі адвоката саме психологічний фактор є визначальним. Якщо у Вас виникло відчуття дискомфорту після консультації адвоката, є сумніви в його компетенції, зверніться до іншого адвоката.

Вибір адвоката за територіальною ознакою (району міста, станції метро)

Київ велике місто. Але не настільки, щоб при виборі адвоката принциповим стало розташування адвокатського офісу в двох кроках від Вашого будинку. Це приємно, зручно, добре, але не настільки важливо, як професійні якості адвоката і Ваша довіра до нього.

Адвокати Києва, столичні адвокати частіше за своїх колег з інших міст оцінюються довірителями по атрибутам престижу - популярність, місце розташування офісу, офісна обстановка, костюм-годинник-секретар ... І якщо ми в черговий раз скажемо, що вартість послуг адвоката визначається не вартістю його годинника, а якістю його досвіду і знань, то саме по собі це нічого не змінить - Ви все-одно будете оцінювати адвоката і по гучних справах, які він вів, і по його зв'язками, якими так чи інакше володіє адвокат, який вже давно працює у цій сфері.

Все важливо. Але престиж точно не важливіше всього іншого. Наприклад того, наскільки адвокат готовий зацікавитися рішенням Вашого питання, наскільки Ви здатні його зацікавити в цьому. Вам потрібен професіонал, який допоможе вирішити Ваше питання і буде наполегливий у досягненні поставленої перед ним завдання, якому буде цікаво працювати з Вами, з Вашою справою. Це справедливо як для київських адвокатів, так і для адвокатів з Африки.

Професійний статус

Почати краще з самого простого - з перевірки статусу вашого майбутнього захисника. Згідно із законодавством, адвокатом може вважатися тільки юрист, який офіційно отримав статус адвоката - тобто склав кваліфікаційні іспити і прийняв присягу. Кожен адвокат значиться у відповідному реєстрі. Ці реєстри найкраще пошукати в Інтернеті - вони знаходяться у відкритому доступі. Якщо інформації про обраного вами захисника ні в одному реєстрі немає - краще вибрати іншого. В правовій системі будь-якої демократичної держави адвокат є однією з ключових фігур. Не випадково цих людей називають ще й «захисниками»: саме адвокати - «класики» а не юристи-підприємці приходять на допомогу людині, що опинилася в складній ситуації. Але звичайний громадянин сьогодні має досить туманне уявлення про те, що таке професійна правова допомога, адвокатська професія відрізняється від інших юридичних професій. І найголовніше - як, звертаючись за юридичною допомогою не «нарватися» на шахраїв. Адже всі ці питання стосуються безпосередньо нашої з вами правової безпеки.

Як же вибрати організацію, яка надає юридичні послуги? Як знайти адвоката чи юриста в потрібній сфері та потрібної кваліфікації?

Ось, мабуть, кілька простих порад, які вбережуть Ваші час і гроші:
1. Уникайте тих, хто обіцяє стовідсотковий результат. Не можна гарантувати виграш справи. По-перше, «виграти справу» це відносне поняття. По-друге, такі обіцянки прямо суперечать Правилам адвокатської етики. І нарешті, часто буває, що суд веде себе непередбачувано.

2. Зрозуміло, сумлінний юрист або адвокат ніколи не запропонує Вам вирішити проблему за допомогою хабара. Корупційна спрямованість це явна ознака непрофесіоналізму.

Освіта та досвід при виборі адвоката

Відповідаючи на питання «Як обрати адвоката?», як знайти адвоката у Києві, необхідно позначити, наступне, що вам варто знати про вашого адвоката - це його освіта. Сьогодні практично в кожному вищому навчальному закладі є юридичний факультет. Однак на багатьох з них рівень викладання залишає бажати кращого. Традиційно кращими в цій галузі вважаються юрфаки, які з радянських часів функціонують в державних ВИШах. Звичайно, навіть найкращий диплом не дає стовідсоткової гарантії, що перед вами справжній майстер своєї справи - але, тим не менш, у випускників цих вузів, що славляться своїми академічними школами, рівень знань в цілому вище, ніж у всіх інших.

Однак теоретичних знань ще недостатньо для того, щоб стати кращим адвокатом. Для цього потрібен досвід. Шукайте адвоката зі стажем не менше п'яти років, причому краще всього, щоб два-три останні роки він працював саме в тій галузі права, до якої належить ваша справа. При цьому варто звернути увагу не тільки на стаж адвокатської діяльності, а й на загальну юридичну практику.

Ставлення адвоката до своєї репутації.

Прийнято вважати, що людина з репутацією цю репутацію буде берегти, а значить, працювати буде максимально сумлінно. З іншого боку, судити про адвоката за відгуками в пресі небезпечно - адже негативні відгуки могли проплатити, скажімо, його конкуренти, а позитивні - він сам. І, нарешті, у добросовісного адвоката немає проблем з клієнтами, тому він прискіпливіше вибирає справи і дорожче оцінює свою правову допомогу.

Репутацію освіти адвоката, переоцінювати не варто - ваші інтереси в суді захищатиме не вищий навчальний заклад, а конкретний фахівець. Тому саме його професіоналізм, репутацію і порядність важливі для успішного вирішення вашої справи.

Офіс на лавці

Закон не зобов'язує юриста-підприємця мати свій офіс. Очевидно тому сьогодні можна спостерігати ділову зустріч юриста-підприємця з клієнтом в кафе, на лавці в парку - та де завгодно! Такого не повинно бути, кожен адвокат, який поважає своїх клієнтів і дорожить ними, повинен мати приміщення для здійснення професійної діяльності. Зверніть увагу на цю обставину при виборі адвоката.

Багато скарг доводиться чути від громадян, мовляв «юрист-підприємець» взяв гроші і не уклавши договір - зник. Як бути в цій ситуації? А відповідь проста. Є професійна організація, яка створена для представництва інтересів громадян і організацій. При цьому, з клієнтом завжди буде укладено договір про надання правової допомоги та клієнти завжди знають, де можна знайти свого адвоката. А якщо він поміняв адресу, то зобов'язаний буде у встановлений строк повідомити про це в свою професійну адвокатську організацію, а інакше можуть анулювати видане йому свідоцтво. До того ж, дані про адвоката можна перевірити в Реєстрі адвокатів України на сайті Вищої кваліфікаційної комісії адвокатури при Кабінеті Міністрів України: http://www.vkka.gov.ua/index.php?page=katalogall

Адвокат - це особливий стан душі

Мої колеги правильно кажуть, що адвокат - це особливий стан душі. Тому в адвокатуру не приходять ті, хто не розуміють цю професію, не відчувають дух адвокатури, хто звик до іншого «образу юридичного життя».

До кого звертатися? До адвоката або до простого юриста? У чому різниця?

Багато людей, не спокушені в юридичних тонкощах, вважають, що «юрист» і «адвокат» - слова-синоніми. Насправді це не так. Адвокатом не може оголосити себе будь-який випускник юрфаку. Щоб стати адвокатом, юрист повинен обов'язково пропрацювати мінімум два роки за фахом (тобто обов'язково в галузі права на певних посадах, таких як: юрисконсульт, слідчий, і т.п.), здати кваліфікаційний іспит в кваліфікаційно-дисциплінарній комісії адвокатури та прийняти адвокатську присягу.

І тільки тоді він отримує свідоцтво про право займатися адвокатською діяльністю. Чи означає це, що адвокати - єдині, хто мають право захищати у суді інтереси громадян? На жаль, ні. Сьогодні інтереси клієнтів в суді можуть захищати не тільки адвокати, а й «інші, так звані, фахівці в області права», і в деяких випадках навіть люди ... які не мають ніякого відношення до юридичної професії.

Про те, чим адвокати відрізняються від юристів-підприємців і чому не варто довіряти захист своїх інтересів особам, які не є адвокатами, піде мова нижче.

Йдеться, в першу чергу, про юристів-підприємців. Професійний рівень таких «фахівців» не перевіряється через кваліфікаційний іспит, на них не поширюються правила професійної етики, а також інші вимоги, які застосовуються до адвокатів, їх не можна притягнути до дисциплінарної відповідальності за некваліфіковану юридичну допомогу і негативні наслідки, які можуть настати внаслідок непрофесійних дій . Тому згідно постанови пленуму Верховного Суду України № 8 від 24.10.2003 року такі «фахівці» не допускаються в якості захисників.

Юрист-підприємець раніше мав всього лише отримати ліцензію в Міністерстві юстиції. Зараз і їх скасували. Ось і може кожен юрист безконтрольно надавати правову допомогу, бути захисником, представляти інтереси громадян у суді. Або особа з дипломом юриста створює свою підприємницьку фірму, наймає на роботу інших юристів. Сам то він може і не працювати - він господар. Знімає вершки, сплачує єдиний податок (на відміну від адвокатів, які віддають половину гонорару державі) і ні за що не відповідає. Диплом не відберуть, а більше втрачати нічого. Багато юристів-підприємці не приховують, що мають мільйонні доходи і кажуть: «не потрібні нам адвокатські свідоцтва!» Вони - багаті, впливові люди, як правило, обслуговують великі фірми, банки, бізнесменів. Таких доходів немає у адвокатів, які щоденно надають правову допомогу населенню, їх клієнти - звичайні люди, яким адвокати (а не юристи-підприємці) зобов'язані надавати безкоштовну правову допомогу.

«Дикий ринок» юридичних послуг

Статус адвоката високий в усьому світі. А порівнювати, хто в домі господар: юрист-підприємець або адвокат - було б неправильно, оскільки за кордоном всі вони - адвокати, але існує спеціалізація - наприклад, так звані «бізнес-адвокати».

Зараз звучать пропозиції об'єднати юристів-підприємців та адвокатів в одну професію. Пропонують навіть видати без іспитів адвокатські свідоцтва юристам-підприємцям і на цьому даний вид підприємницької діяльності законодавчо ліквідувати. Установити, що тільки адвокати ведуть справи громадян в судах. Багато хто і не проти отримати автоматично бажаний адвокатський статус таким спрощеним способом, але не хочуть мати адвокатських обов'язків. Однак, щоб їх не зобов'язували брати участь на досудовому слідстві і в суді «безкоштовними» захисниками, щоб у них було право наймати співробітників за трудовими договорами. Але в адвокатурі немає і не може бути господарів і найманих робітників. Інакше адвокати втратять основу професії - незалежність, самоврядування, рівність, можливість діяти на особистий розсуд на користь свого клієнта, керуючись принципом верховенства права, а не виконуючи вказівки того, хто адвоката найняв.

Взагалі ідея об'єднати адвокатів і юристів-підприємців - непогана, вона допоможе навести порядок на ринку юридичних послуг. Адже не секрет, що зараз в нашій країні - дикий ринок. У демократичних правових державах інтереси громадян у суді представляють виключно адвокати. А у нас цим може займатися хто завгодно - навіть люди, які не мають юридичної освіти!

Захист родичами в кримінальному процесі - велика тактична помилка.

У кримінальному процесі може бути захисником не тільки адвокат і «фахівець у галузі права», а й близькі родичі, опікуни та піклувальники обвинуваченого, підсудного, засудженого і виправданого. Доцільність участі останніх в якості захисника викликає великі сумніви. З одного боку - це робиться як би за заявою та згодою обвинуваченого, підсудного, а з іншого - держава гарантує не тільки право на захист, а й те, що сторони звинувачення і захисту рівні, а процес - змагальний. Але хто з ким змагається? З одного боку - обвинувач: юрист зі стажем, професіонал. А з іншого - захисник - близький родич, який і кодекс-то не читав, але впевнений, що доведе його невинність. Запам'ятався один лист від батька засудженого. Ще на слідстві йому слідчий відповідно до закону запропонував стати захисником сина. Впевнений в невинності сина він повірив, що сам зможе захистити сина, і погодився. У суді зрозумів - не під силу йому це, тут потрібен професіонал. Сина визнали винним, а батько пише: «Допоможіть, було порушено право на захист! Давайте знову влаштуємо суд, я найму адвокатів! ». А зробити-то нічого не можна - все було за законом.

Виходить, що близькі родичі можуть суттєво полегшити роботу державного обвинувача, і не тільки його роботу, але й роботу слідчого. Уявіть: обвинувальна позиція у слідчого слабка, і він розуміє, що професійний захисник-адвокат в суді може легко розвалити обвинувачення. І тоді він дає близьким родичам обвинуваченого «добру пораду»: «Ви можете самі захищати свого родича. Це вам куди дешевше обійдеться! »А попутно натякає на можливий позитивний результат справи, якщо захисником буде родич. Потім ці родичі-захисники пишуть нам: «Допоможіть, я не знав, що не впораюся, мене слідчий вмовив!» Це порушення прав людини, і цю норму - право непрофесіоналів захищати в суді інтереси близьких родичів - потрібно прибирати із законодавства.

... Не секрет, що і серед практикуючих адвокатів, які здали іспити і прийняли присягу, зустрічаються різні люди. Але ж звернутися до дійсно хорошого адвоката часом буває так само життєво важливо, як і знайти хорошого лікаря ...

Отже. Як вибрати адвоката? адвокат або юрист? обрати адвоката в Києві? як знайти адвоката? як знайти юриста? адвокат або юрист? знайти адвоката Київ? Якщо у Ви знайшли відповіді на всі ці питання - завдання цієї статті виконані.

Стаття підготовлена з використанням матеріалів інтерв'ю президента Спілки адвокатів України, ректора Академії адвокатури України, члена редакційної ради журналу «Людина і закон» Тетяни Вікторівни Варфоломеєвої

© 2010, www.legalfirm.com.ua.
© Компанія CiM веб-сайти усім - создать сайт
ПРО НАС  |   ВИГРАНІ СПРАВИ  |   ЧОМУ МИ?  |   ТВ і ПРЕСА  |