067 925-79-69
ПРО НАС ВИГРАНІ СПРАВИ ЧОМУ МИ? ТВ і ПРЕСА
 
ГОЛОВНА
ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ
ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ
ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ ТА ІНОЗЕМНИХ КОМПАНІЙ
ПЕРСОНАЛЬНЫЙ АДВОКАТ
АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
ПОДАТКОВИЙ АДВОКАТ
КРИМІНАЛЬНИЙ АДВОКАТ
VIP-ПОСЛУГИ
ТЕРМІНОВИЙ ВИЇЗД АДВОКАТА 24 ГОДИНИ НА ДОБУ
ЯК ОБРАТИ АДВОКАТА. ЗНАЙТИ АДВОКАТА В КИЄВІ
ЕВРОПЕЙСКИЙ СУД ПО ПРАВАМ ЧЕЛОВЕКА. СТРАСБУРГСКИЙ СУД
СТАТТІ ТА ПУБЛІКАЦІЇ
СУДИ МІСТА КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
КОНТАКТИ

+38067-925-79-69 Viber, WhatsApp

Skype: attorneyvk

 м. Арсенальная, ул. Ивана Мазепы, 4/6
Киев, Украина, info@legalfirm.com.ua

 

  

 

 

 

Цена услуг


Международные дела

Развод в Киеве: она в Германии он в Канаде
Развод в Украине без участия оба супруга в США

Международный развод в Украине супруги в ОАЭ
Алименты с сотрудника IT сферы
Раздел имущества - 2 Га земли в г. Киеве
Развод в Украине с Крымской пропиской
Развод: оба супруга в ЕС а развод в Киеве
2 процесса развода вместе: в Киеве и Канаде
Спор о ребенке: вывезли ребенка из Швейцарии
Развод Киев супруги в США, сами из Донецка
Раздел при разводе: 4 квартиры и бизнес
Отмена дарения квартиры без согласия жены
Выселение из квартиры невестки, внука и брата
Наследство: раздел ресторана, земли, 3 квартиры
Взыскание алиментов с зарплаты в 120.000 грн
Признание завещания недействительным
Спор о ребенке: хотят вернуть ребенка в Тунис
Наследство в Крыму а наследники в США
Установление факта проживания для наследства
Отобрание ребенка, отец гражданин Польши
Спор с банком: оспаривание выселения
Спор с банком – не отдают депозит в золоте
Выезд ребенка за границу без согласия отца
Лишение родительских прав. Отец США Видео
Лишение родительских прав по согласию отца
Лишение родительских прав с выездом в Польшу
Развод: Жена в США, муж в Киеве +раздел 2 квартир
Наследство: Наследник в США а квартира в Киеве
Развод граждан Белоруссии и Германии в Киеве
Развод: он и она Украинцы, но проживают в Италии
Взыскание алиментов с гражданина Швейцарии
Раздел: коттедж, земля, яхта, авто, депозит в золоте
Раздел: деньги в ячейке под арестом, квартира, авто
Раздел: 2 авто, коттедж, деньги на счетах, земля
ДТП: фура из Белоруссии и Хонда в лоб
ДТП: фура сбила пешеходов
ДТП: 5 участников – у виновника отпало колесо
Раздел: супруги в США а 3 квартиры в Киеве

читать больше >>>


ТЕРМІНОВИЙ ВИЇЗД АДВОКАТА 24 ГОДИНИ НА ДОБУ

Терміновий виїзд адвоката 24 години на добу. Дана послуга в тому вигляді, в якому вона реалізується нами, є новою для сучасної юридичної практики і єдиною в Києві. Так, будь-який громадянин у випадку свого затримання або доставлення в міліцію (прокуратуру тощо), приводу, арешту, або при затриманні, доставленні  в міліцію, приводі, арешті його родича або знайомого, також у разі обшуку, допиту, проведення інших слідчих або оперативних дій, або ж в інший критичній ситуації може в будь-який час доби зателефонувати за цілодобовим номером телефону в Києві і запросити адвоката для надання послуг; на підставі дзвінка адвокат в найкоротші терміни прибуде до клієнта і надасть кваліфіковану юридичну допомогу.

Зателефонуйте нам сьогодні - ми Вам допоможемо!
+38067-925-79-69 
Viber, WhatsApp, Telegram; Skype: attorneyvk info@legalfirm.com.ua

Терміново виїзд адвоката 24 години на добу, адвокат терміново, потрібен адвокат терміново, Київський адвокат цілодобово, потрібен терміново адвокат в Києві, необхідний адвокат терміново, Київ потрібен адвокат, адвокат 24 години Київ, терміново викликати адвоката Київ, виклик адвоката Київ, виїзд адвоката. Такі слова користувачі пошукових сайтів набирають в критичних ситуаціях. Саме для таких ситуацій діє прямий номер гарячої лінії для цілодобової адвокатської підтримки.

Ви можете запросити адвоката терміново для захисту прав та представництва інтересів як Ваших особисто, так і Ваших родичів і знайомих за місцем затримання, за місцем події, в офіс або в інше місце. Все, що Вам потрібно зробити - зателефонувати на наш номер телефону і замовити послугу «Терміновий виїзд адвоката». Адвокат, погодивши з Вами зручний для відвідування час, приїде і укладе договір, після чого приступить до виконання доручення. Київські адвокати працюють цілодобово.

Дана послуга включає можливість термінового виїзду адвоката до місця знаходження клієнта як по місту Києву так і по всій території Київської області 24 години на добу для надання екстреної кваліфікованої юридичної допомоги. Оперативність надання послуги забезпечується встановленими внутрішніми нормативами - до 60 хвилин по м. Києву (в т.ч. в нічний час).

Послуга «Терміновий вклик адвоката» найбільш потрібна у випадках, коли необхідна присутність адвоката при застосуванні правоохоронними органами заходів адміністративного чи кримінально-процесуального примусу, при провадженні слідчих дій, проведення оперативно-розшукових або судових заходів (доставлення в ОВС, затримання, арешт, обшук або виїмка, допит, очна ставка та ін.) тобто, коли необхідний адвокат терміново. Оперативне втручання адвоката, терміновий виклик адвоката в подібних випадках часто допомагає вирішити ситуацію на користь клієнта до порушення кримінальної справи, запобігти незаконним або необґрунтованим порушенням кримінальної справи, взяттю під варту і притягнення до кримінальної відповідальності, також допомагає припинити інші зловживання з боку правоохоронних органів.

Якщо Вашого родича або знайомого доставили у відділення міліції, прокуратуру, підрозділ СБУ і т.п., затримали, або необхідність термінового виклику адвоката виникла у зв'язку з іншими обставинами, Ви можете запросити адвоката по телефону безпосередньо до місця затримання, доставляння, до місця проведення інших слідчих, оперативних або судових заходів. Адвокат прибуде в найкоротші терміни. Послуга "адвокат 24 години Київ" надається цілодобово.

Послуга включає в себе як сам виїзд адвоката, так і роботу адвоката на місці. Будь-яких обмежень за часом роботи адвоката не існує. Адвокат повинен буде допрацювати до кінця виробництва слідчої дії, оперативно-розшукового чи іншого заходу і зможе залишити місце надання послуги тільки після повного завершення виконання доручення. У разі, якщо адвокат закінчить надання послуг по конкретному слідчому (оперативно-розшуковому) або судовому заходу, однак Вам будуть потрібні послуги адвоката по даній справі на наступний день (дні), але вже в рамках інших слідчих (оперативно-розшукових або судових) заходів, Вам необхідно буде звернутися до адвоката для укладення окремої угоди. При цьому при укладенні угоди про надання адвокатом послуг у кримінальній справі на період всього попереднього розслідування (судового розгляду справи), в рахунок оплати будуть зараховані раніше оплачені Вами грошові кошти при оплаті послуги "Терміновий виїзд адвоката" в повному обсязі, тобто вартість послуг буде зменшена на суму виплачених Вами раніше грошових коштів.

Щоб скористатися послугою, Вам всього лише потрібно зателефонувати за цілодобовим номером телефону терміново викликати адвоката і коротко викласти суть проблеми. Ми працюємо в м. Києві і в Київській області. Адвокат, задавши Вам по телефону кілька питань, оцінить ситуацію з точки зору необхідності виїзду, і дасть Вам пораду щодо того, чи дійсно Вам необхідно запросити захисника, і назве точну суму оплати. Після цього Вам потрібно буде прийняти рішення і повідомити його адвокату. Якщо Ви наполягаєте на виїзді, адвокат, незалежно від своєї думки, запише адресу, куди йому треба приїхати, і повідомить орієнтовний час, коли він прибуде на місце.

Зателефонуйте нам сьогодні - ми Вам допоможемо!
+38067-925-79-69 
Viber, WhatsApp, Telegram; Skype: attorneyvk info@legalfirm.com.ua

ЗАПАМЯТАЙТЕ: ОРГАНИ СЛІДСТВА ЗОБОВЯЗАНІ ЧЕКАТИ НА ПРИБУТТЯ АДВОКАТА ПРОТЯГОМ 24 ГОДИН. НАВЯЗУВАННЯ ВАМ «СВОГО АДВОКАТА» Є НЕЗАКОННИМ.

Зустрівши Вас на місці надання послуг, адвокат покаже Вам своє посвідчення, укладе з Вами угоду і при, необхідності задасть додаткові питання, - дана процедура займе не більше п'яти хвилин. Після цього адвокат приступить безпосередньо до виконання доручення, для якого він був викликаний

© 2010, www.legalfirm.com.ua.
© Компанія CiM веб-сайти усім - создать сайт
ПРО НАС  |   ВИГРАНІ СПРАВИ  |   ЧОМУ МИ?  |   ТВ і ПРЕСА  |