067 925-79-69
ПРО НАС ВИГРАНІ СПРАВИ ЧОМУ МИ? ТВ і ПРЕСА
 
ГОЛОВНА
ДЛЯ ЮРИДИЧНИХ ОСІБ
ДЛЯ ФІЗИЧНИХ ОСІБ
ДЛЯ ІНОЗЕМЦІВ ТА ІНОЗЕМНИХ КОМПАНІЙ
ПЕРСОНАЛЬНЫЙ АДВОКАТ
АБОНЕНТСЬКЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ
ПОДАТКОВИЙ АДВОКАТ
КРИМІНАЛЬНИЙ АДВОКАТ
VIP-ПОСЛУГИ
ТЕРМІНОВИЙ ВИЇЗД АДВОКАТА 24 ГОДИНИ НА ДОБУ
ЯК ОБРАТИ АДВОКАТА. ЗНАЙТИ АДВОКАТА В КИЄВІ
ЕВРОПЕЙСКИЙ СУД ПО ПРАВАМ ЧЕЛОВЕКА. СТРАСБУРГСКИЙ СУД
СТАТТІ ТА ПУБЛІКАЦІЇ
СУДИ МІСТА КИЄВА ТА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
КОНТАКТИ

+38067-925-79-69 Viber, WhatsApp

Skype: attorneyvk

 м. Арсенальная, ул. Ивана Мазепы, 4/6
Киев, Украина, info@legalfirm.com.ua

 

  

 

 

 

Цена услуг


Международные дела

Развод в Киеве: она в Германии он в Канаде
Развод в Украине без участия оба супруга в США

Международный развод в Украине супруги в ОАЭ
Алименты с сотрудника IT сферы
Раздел имущества - 2 Га земли в г. Киеве
Развод в Украине с Крымской пропиской
Развод: оба супруга в ЕС а развод в Киеве
2 процесса развода вместе: в Киеве и Канаде
Спор о ребенке: вывезли ребенка из Швейцарии
Развод Киев супруги в США, сами из Донецка
Раздел при разводе: 4 квартиры и бизнес
Отмена дарения квартиры без согласия жены
Выселение из квартиры невестки, внука и брата
Наследство: раздел ресторана, земли, 3 квартиры
Взыскание алиментов с зарплаты в 120.000 грн
Признание завещания недействительным
Спор о ребенке: хотят вернуть ребенка в Тунис
Наследство в Крыму а наследники в США
Установление факта проживания для наследства
Отобрание ребенка, отец гражданин Польши
Спор с банком: оспаривание выселения
Спор с банком – не отдают депозит в золоте
Выезд ребенка за границу без согласия отца
Лишение родительских прав. Отец США Видео
Лишение родительских прав по согласию отца
Лишение родительских прав с выездом в Польшу
Развод: Жена в США, муж в Киеве +раздел 2 квартир
Наследство: Наследник в США а квартира в Киеве
Развод граждан Белоруссии и Германии в Киеве
Развод: он и она Украинцы, но проживают в Италии
Взыскание алиментов с гражданина Швейцарии
Раздел: коттедж, земля, яхта, авто, депозит в золоте
Раздел: деньги в ячейке под арестом, квартира, авто
Раздел: 2 авто, коттедж, деньги на счетах, земля
ДТП: фура из Белоруссии и Хонда в лоб
ДТП: фура сбила пешеходов
ДТП: 5 участников – у виновника отпало колесо
Раздел: супруги в США а 3 квартиры в Киеве

читать больше >>>


КРИМІНАЛЬНИЙ АДВОКАТ

 

Зателефонуйте нам сьогодні - ми Вам допоможемо!
+38067-925-79-69 
Viber, WhatsApp, Telegram; Skype: attorneyvk info@legalfirm.com.ua
БЕЗ ВИХІДНИХ

Адвокат кримінальне право. Кримінальний адвокат Київ.
(КИЇВ) КРИМІНАЛЬНИЙ АДВОКАТ (Київ). КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ. (АДВОКАТ) КРИМІНАЛЬНИЙ (Київ).
Послуги кримінальної адвоката в Києві. Адвокат терміново (Київ). Кримінальний адвокат.
Адвокат кримінальну справу. Адвокат кримінальне право.

 

Коли я, адвокат з кримінального права, розпочинаю черговий кримінальний процес, завжди з жалем відзначаю: як легковажно громадяни ставляться до власної долі, скільки помилок роблять - прикрих, але з тяжкими юридичними наслідками! Помилок, які пізніше дуже складно виправити навіть з урахуванням накопиченого колосального досвіду кримінального адвоката.

Кримінальний процес - це не тільки підозрюваний, обвинувачений, потерпілий та свідки. Для кримінального адвоката кримінальний процес (кримінальна справа) - це хитросплетіння інтересів: слідства, суду, сторін,  які беруть участь у справі ... Якщо Ви юридично не захищені, хто може дати гарантію, що Ваші інтереси в цій грі не постраждають? Що заважає Вам при першому ж виклику до органів слідства, як мінімум проконсультуватися з юристом або адвокатом з кримінального права? Як максимум - прийти на прийом зі своїм особистим адвокатом у кримінальних справах (кримінальним адвокатом)?
 Вивчіть розділ сайту: «кримінальний адвокат» і оберіть прийнятний для Вас варіант юридичної допомоги "кримінального адвоката". Саме так часто називають нас клієнти (кримінальний адвокат; адвокат кримінальна справа; адвокат кримінальне право).
 Враховуйте, це далеко неповний перелік адвокатської діяльності: адже кожен випадок, включаючи Ваш - унікальний. Спільно ми виробимо найбільш оптимальний варіант захисту.

Кримінальний адвокат захистить обвинуваченого (підозрюваного, підсудного) у кримінальних справах (Київ). Кримінальний адвокат представляє інтереси потерпілого (свідка) до порушення кримінальної справи, і в ході попереднього слідства при розгляді кримінальної справи в суді (Київ). Оскарження порушення кримінальної справи, порушення кримінальної справи. Складання апеляційних та касаційних скарг на вирок суду (Київ). Умовно-дострокове звільнення. Амністія і помилування. Кримінальний адвокат (кримінальний адвокат; адвокат кримінальну справу; адвокат кримінальне право) в будь-який час дня чи ночі терміново виїде до місця знаходження клієнта. Кримінальні адвокати, «адвокат кримінальна справа» працюють цілодобово - 24 години на добу. Адвокат з кримінального права супроводжує кримінальну справу постійно (Київ). Працюємо по всій Україні.

Засновники KRUSHYNSKIY'S Lawyers - Крушинський Валентин Валентинович і Крушинська Антоніна Андріївна - досвідчені адвокати з кримінального права, що мають на своєму рахунку більшість виграних справ (у тому числі й кримінальні справи особливої складності) і надають послуги адвоката в Києві і по Україні. Кримінальний адвокат Києва підкаже, як слід тримати себе з представниками правоохоронних органів, щоб не погіршити ситуацію, збере докази та інформацію, які здатні виправдати або пом'якшити наслідки дій клієнта, визначить фактичні обставини справи, зробить оцінку перспективи справи, розробить правову позицію, яка дасть можливість домогтися успішного результату по справі. Допомога кримінального адвоката Києва стане незамінною при затриманні за підозрою у скоєнні вчинків, що суперечать закону, при загрозі утримання під вартою, або при допиті. Вам може знадобитися допомога адвокат з кримінального права і в тому випадку, якщо ви стали свідком у кримінальній справі. Кримінальний адвокат буде присутній при слідчих діях, які проводяться з довірителем, допоможе оскаржити обрану міру запобіжного заходу, подати скаргу, клопотання про застосування амністії, підготувати документи на умовно-дострокове звільнення, скорочення терміну відбуття покарання і т.п.

Ведення кримінальних справ адвокатом включає в себе не тільки захист кримінальних адвокатом  в суді, але і його активну участь на кожному етапі кримінального процесу (кримінальний адвокат; адвокат кримінальна справа; адвокат кримінальне право). Консультація, розробка лінії захисту, організація слідчих дій, залучення необхідних фахівців, написання клопотань, присутність на всіх зустрічах підзахисного з представниками правоохоронних органів - все це основні обов'язки адвоката з кримінального права (кримінального адвоката, адвокат кримінальна справа).
 Кримінальний адвокат забезпечує ведення кримінальних справ будь-якої складності. Наші адвокати мають позитивний досвід звільнення підзахисних з-під варти в залі суду, а також досвід повного звільнення підзахисних від кримінальної відповідальності.

Про важливість присутності в житті практично кожної людини хорошого адвоката сказано вже чимало. Як і про те, що для кожної сфери краще користуватися послугами фахівця з кримінального права. Звичайно, ніхто з нас не планує заздалегідь виявитися замішаним в будь-якій кримінальній справі і навіть уявити собі не може кримінальні справи особливої складності зі своєю участю. Однак під підозрою може випадково і не по своїй волі виявитися будь-який самий чесний і порядний громадянин. Якщо у вас на прикметі вже є адвокат з кримінального права (кримінальний адвокат, адвокат кримінальна справа), до якого можна звернутися в делікатній ситуації - чудово. А якщо адвокат з кримінального процесу ще не з'явився у вашому житті (адвокат кримінальне право, кримінальний адвокат, адвокат кримінальна справа), як незамінний фахівець, то про це необхідно подбати. Адже вам, можливо, в будь-який час може знадобитися консультація або допомога, а в поспіху і паніці шукати кримінального адвоката - не найкраще рішення. Якісні послуги адвоката, як відомо, цінують гідно, тому, завдяки відмінним результатам роботи, адвокати KRUSHYNSKIY'S Lawyers затребувані фахівці в столиці.

 

 

Якщо у Вас виникли питання, ви можете зателефонувати за телефонами:
Зателефонуйте нам сьогодні - ми Вам допоможемо!
+38067-925-79-69 
Viber, WhatsApp, Telegram; Skype: attorneyvk info@legalfirm.com.ua
БЕЗ ВИХІДНИХ

Адвокат кримінальне право. Кримінальний адвокат Київ.
(КИЇВ) КРИМІНАЛЬНИЙ АДВОКАТ (Київ). КРИМІНАЛЬНІ СПРАВИ. (АДВОКАТ) КРИМІНАЛЬНИЙ (Київ).
Послуги кримінальної адвоката в Києві. Адвокат терміново (Київ). Кримінальний адвокат.
Адвокат кримінальну справу. Адвокат кримінальне право.

 

Якщо ваші життєві обставини склалися таким чином, що вам або вашим близьким людям терміново необхідний захист від кримінального переслідування, якщо ви потребуєте консультації з надзвичайно складних юридичних питань кримінального характеру, або якщо ви хочете заздалегідь підготуватися до будь-яких несподіваних ситуацій, то довірте все це вирішити професійному адвокату з кримінального права. До Ваших послуг досвідчений кримінальний адвокат з кримінального права, який має відмінну репутацію, і вже багато років займається юридичною практикою. Дотримання професійної етики, закону і правил конфіденційності дають вам можливість відкрито, і чесно розповідати кримінальному адвокату про все, що має хоч якесь відношення до справи, яку веде ваш адвокат з кримінального права, що, у свою чергу, гарантує повний захист інформації.

Адвокат з кримінального права до того, як представляти підзахисного в суді проводить довгу, кропітку роботу, ретельно вивчаючи всі матеріали кримінальної справи. Його основна мета зробити все можливе для порятунку клієнта від кримінального переслідування. Для цього адвокат кримінального права бере участь у слідчих діях і довго вивчає всі документи. Іноді кримінальний адвокат веде активну діяльність, іноді вибирає вичікувальну позицію.

У адвоката з кримінального права (кримінального адвоката) зі своїми підзахисними та їх сім'ями часто з часом починають пов'язувати дружні відносини, особливо коли процес триває довгий час, а підзахисний дійсно не винен в тому, в чому його звинувачують. Адвокат - це людина, на яку ми завжди можемо покластися, довірити йому свою долю і чекати від нього порятунку свого положення в суспільстві або свого життя. Послуги кримінального адвоката в Києві пропонують багато, але тільки досвідчений і відповідальний адвокат може забезпечити Вам їх якість!

Ведення кримінальних справ це процес, який вимагає від кримінального адвоката знання всіх законів та коментарів до них. Перед судом адвокат з кримінального права крім цього ще й намагається знайти усі судові прецеденти, які схожі зі справою його підзахисного і ретельно вивчити їх, щоб використовувати в лінії захисту.

 

Гарантії результатів у справі

Одним з найпоширеніших питань, які ставить громадянин при першому спілкуванні з адвокатом, це гарантії результату і залежність винагороди (гонорару) від результату у справі. Відповідь очевидна: адвокат не має права гарантувати позитивне вирішення справи, він може лише окреслити довірителю (правову) судову перспективу справи. Якщо ж Вам обіцяють стовідсотковий виграш, клянуться всіма мислимими клятвами у тому, що справа вирішиться на вашу користь, - біжіть від такого псевдо фахівця, тому що перед Вами шахрай.

Посудіть самі: звідки адвокат може точно знати, чим закінчиться справа, яке саме рішення буде винесено у справі, адже рішення приймає не він, а уповноважена на те законом особа: слідчий, дізнавач, суддя. Сказане не звільняє адвоката від правової оцінки та прогнозування судової перспективи справи. Тільки досвідчений адвокат зуміє пояснити Вам, які саме можуть бути варіанти рішень у справі, при цьому він не упустить жодної з можливих рішень у справі. Таким чином, адвокат, виклавши всі можливі варіанти рішень, повинен вжити всіх передбачених законом заходів для прийняття рішення, що влаштовує довірителя, але при цьому, адвокат не має права і не може гарантувати ухвалення подібного рішення.

Що стосується залежності гонорару від прийнятого рішення, то тут слід чітко сказати, що на практиці ніякої залежності між ними бути не повинно. Довіритель оплачує послуги адвоката, в разі їх не якісності довіритель може вимагати повернення частини або всього гонорару. Але неякісність послуг не випливає з прийняття рішення, що не влаштовує довірителя, тому що адвокат може бездоганно виконати свою роботу, але при цьому не виключено прийняття судом рішення не на користь довірителя. Тобто довіритель оплачує не саме рішення, а надані послуги.

Ставити виплату гонорару в залежність від прийнятого рішення, також гарантувати довірителю прийняття того чи іншого рішення заборонено правилами адвокатської етики.

Адвокат не вправі давати особі, яка звернулася за наданням юридичної допомоги, або довірителю обіцянки позитивного результату виконання доручення, які можуть прямо або опосередковано свідчити про те, що адвокат для досягнення цієї мети має намір скористатися іншими засобами, окрім сумлінного виконання своїх обов'язків.

Ми надаємо наступні послуги по захисту прав та представництво інтересів адвокатом у кримінальних справах:

1. Участь адвоката до порушення кримінальної справи на стадії розгляду матеріалу перевірки

- Ознайомлення з матеріалами перевірки, вироблення позиції захисту;
 - Консультування з питань порушення кримінальної справи, кваліфікації та інших правових питань;
 - Участь при отриманні пояснень підзахисного;
 - Підготовка та подання клопотань і заяв;
 - Отримання довідок та інших документів для залучення до матеріалів перевірки та ін.

2. Участь адвоката в ході попереднього розслідування

а) захист прав обвинуваченого (підозрюваного) в ході попереднього слідства (дізнання):
 - Ознайомлення з наявними матеріалами кримінальної справи і визначення судової перспективи справи;
 - Вироблення лінії та обрання тактики захисту, консультування підзахисного і його родичів з питань притягнення до кримінальної відповідальності;
 - Участь при проведенні допитів, очних ставок, обшуків, виїмок та інших слідчих дій;
 - Відвідування обвинуваченого (підозрюваного) у слідчому ізоляторі;
 - Складання та подання клопотань і заяв;
 - Витребування довідок та інших документів для залучення до матеріалів кримінальної справи;
 - Отримання пояснень від свідків та інших осіб;
 - Ініціювання та організація проведення незалежних експертиз;
 - Оскарження рішення про обрання запобіжного заходу, інших рішень, а також дій слідчого (дізнавача), прокурора, судді;
 - Інші дії, передбачені чинним законодавством.

б) захист інтересів потерпілого, цивільного позивача, цивільного відповідача, а також свідка в ході попереднього розслідування:
 - Ознайомлення з матеріалами кримінальної справи і визначення судової перспективи справи;
 - Консультування з питань притягнення до кримінальної відповідальності, відшкодування матеріальної та моральної шкоди, заподіяної злочином;
 - Участь при проведенні допитів, очних ставок та інших слідчих дій;
 - Складання позовної заяви, заперечень на позовну заяву і подання їх органам попереднього розслідування;
 - Складання та подання клопотань і заяв;
 - Оскарження дій і рішень слідчого, прокурора, судді;
 - Інші дії, передбачені чинним законодавством.

3. Участь адвоката при розгляді кримінальної справи в суді першої інстанції:

а) захист прав підсудного в суді першої інстанції:
 - Вироблення лінії та обрання тактики захисту, консультування підзахисного і його родичів з питань притягнення до кримінальної відповідальності;
 - Участь у судових засіданнях;
 - Клопотання про ведення аудіозапису судових засідань;
 - Відвідування обвинуваченого (підозрюваного) у слідчому ізоляторі;
 - Складання та подання клопотань і заяв;
 - Витребування довідок та інших документів для приєднання до матеріалів кримінальної справи;
 - Представлення свідків захисту та їх допит в ході судового засідання;
 - Ініціювання та організація проведення незалежних експертиз;
 - Заперечення проти дій судді, заява відводів складу суду і іншим учасникам процесу;
 - Ознайомлення з протоколом судового засідання та подання своїх зауважень;
 - Оскарження вироку до суду другої інстанції;
 - Інші дії, передбачені чинним законодавством.

б) представлення інтересів потерпілого, цивільного позивача, цивільного відповідача, а також свідка в суді першої інстанції:
 - Консультування з питань притягнення до кримінальної відповідальності, прав і обов'язків учасників процесу, відшкодування матеріальної та моральної шкоди, заподіяної злочином;
 - Участь у судових засіданнях;
 - Клопотання про ведення аудіозапису судових засідань;
 - Складання та подання клопотань і заяв;
 - Витребування довідок та інших документів для приєднання до матеріалів кримінальної справи;
 - Представлення свідків їх допит в ході судового засідання;
 - Ініціювання та організація проведення незалежних експертиз;
 - Пред'явлення зустрічного позову, повну або часткову відмову від позовних вимог, збільшення або зменшення їх розміру;
 - Заперечення проти дій судді, заява відводів складу суду і іншим учасникам процесу;
 - Ознайомлення з протоколом судового засідання та подання своїх зауважень;
 - Оскарження вироку до суду другої інстанції;
 - Інші дії, передбачені чинним законодавством.

4. Участь адвоката в суді касаційної (апеляційної) інстанції

а) захист прав засудженого в суді касаційної (апеляційної) інстанції;
 - Вивчення матеріалів кримінальної справи, вироблення лінії та обрання тактики захисту, визначення юридичної перспективи оскарження вироку;
 - Складання та подання касаційної (апеляційної) скарги на вирок, винесений судом першої інстанції;
 - Відвідування засудженого в слідчому ізоляторі, консультування засудженого і його близьких родичів з питань кримінального права та процесу, участь при розгляді скарги судом касаційної (апеляційної) інстанції;

б) захист інтересів потерпілого, цивільного позивача, цивільного відповідача:
 - Вивчення матеріалів кримінальної справи, визначення юридичної перспективи оскарження вироку;
 - Складання та подання касаційної (апеляційної) скарги на вирок, винесений судом першої інстанції;
 - Участь при розгляді скарги судом касаційної (апеляційної) інстанції;

5. Участь адвоката у Верховному Суді Україні

а) захист прав засудженого у Верховному Суді Україні;
 - Вивчення матеріалів кримінальної справи, вироблення лінії та обрання тактики захисту, визначення юридичної перспективи оскарження вироку;
 - Складання та подання скарги на вирок, що набрав законної сили;
 - Відвідування засудженого в слідчому ізоляторі, консультування засудженого і його близьких родичів з питань кримінального права і процесу;
 - Участь при розгляді скарги у Верховному Суді Україні;

б) представлення інтересів потерпілого, цивільного позивача, цивільного відповідача у Верховному Суді Україні:
 - Вивчення матеріалів кримінальної справи, визначення юридичної перспективи оскарження вироку;
 - Складання та подання наглядової скарги на вирок, що набрав  законної сили;
 - Участь при розгляді скарги судом наглядової інстанції;

6. Участь адвоката на стадії виконання вироку

а) захист прав засудженого:
 - Визначення місця відбування покарання;
 - Клопотання про умовно-дострокове звільнення від відбування покарання;
 - Клопотання  про заміну не відбутої частини покарання більш м'яким видом покарання;
 - Дострокове погашення судимості, зняття судимості;
 - Оскарження дій і рішень адміністрації колонії або іншого органу, що відає виконанням покарання;

б) захист інтересів потерпілого, цивільного позивача, цивільного відповідача:
 - Отримання виконавчого листа, пред'явлення його у виконавчу службу для відкриття виконавчого провадження;
 - Участь у виконавчих діях;
 - Здійснення інших прав представника у виконавчому провадженні.

7. Захист інтересів клієнтів у Європейському суді з прав людини

- Вироблення лінії та обрання тактики захисту, консультування підзахисного і його родичів з питань перегляду вироку в Європейському суді з прав людини;
 - Вивчення матеріалів кримінальної справи, визначення юридичної перспективи;
 - Підготовка заяви;
 - Подача заяви до Європейського суду з прав людини;
 - Інші дії, передбачені чинним законодавством і міжнародним правом.

8. Юридичні послуги у кримінальних справах - представництво інтересів потерпілої сторони.

 Адвокат у кримінальних справах надає правову допомогу з представництва інтересів потерпілих осіб у кримінальному процесі. Подібна юридична допомога надається як фізичним, так і юридичним особам, визнаним потерпілою стороною. Адвокат, захищаючи права потерпілого, реалізує, як правило, повноваження цивільного позивача. Адвокат у кримінальних справах, захищаючи інтереси потерпілої сторони, здійснює збір та подання доказів у кримінальній справі, спрямованих на викриття винного і обґрунтування заподіяної шкоди, підтримують обвинувачення або обґрунтовує свою незгоду з ним (зокрема, з питання правильності кваліфікації дій обвинуваченого), знайомляться з матеріалами кримінальної справи, підтримуює позицію потерпілої сторони в суді. Для захисту матеріальних прав потерпілого адвокат готує і заявляє позовну заяву до винної сторони на правах цивільного позивача.

9. Юридичні послуги у кримінальних справах - представництво інтересів приватного обвинувача

 У справах приватного обвинувачення, таким як легкі тілесні ушкодження, образа, наклеп тощо, адвокат надає послуги з представництва інтересів приватного обвинувача. Відповідно до кримінально-процесуального законодавства тягар доведення вини особи, яка притягається до кримінальної відповідальності, лежить на приватному обвинувачувачу. Адвокат здійснює допомогу в зборі доказів у кримінальній справі та їх поданням до суду, в обґрунтуванні позиції у справі та підготовці необхідних процесуальних документів, виступають з обвинувальною промовою, заявляють позовні вимоги про відшкодування заподіяної шкоди, а в разі необхідності процесуально оскаржує рішення суду у кримінальній справі.

10. Адвокат у кримінальних справах - юридичні послуги свідкам

 Відповідно до закону адвокат може надавати юридичні послуги свідкам. Право свідка на участь у захисті його прав адвокатом, так само відображено в законодавстві. Свідок може скористатися юридичною допомогою адвоката при проведенні допиту чи проведення іншої слідчої дії. Перед початком проведення слідчої дії адвокат проводить консультування свідка по передбачуваному переліку запитань органів слідства, допомагає сформулювати правову позицію у справі, у разі потреби проводить моделювання допиту. При проведенні слідчої дії адвокат присутній зі свідком, припиняє можливі процесуальні порушення з боку посадових осіб, консультує свідка, знайомиться з протоколами слідчої дії, вносить на нього зауваження та доповнення, а в разі необхідності здійснює оскарження незаконних дій посадової особи.

11. Юридичні послуги в реалізації права на реабілітацію

 У разі, якщо особа піддана незаконному кримінальному переслідуванню і за ним визнано право на реабілітацію, завданням адвоката є заява з вимогами про відшкодування моральної та майнової шкоди, підготовці позовних вимог про відшкодування заподіяної шкоди, а також їх підтримці при розгляді органами державної влади та судом. Дані вимоги пред'являються аж до Європейського Суду з Прав Людини

© 2010, www.legalfirm.com.ua.
© Компанія CiM веб-сайти усім - создать сайт
ПРО НАС  |   ВИГРАНІ СПРАВИ  |   ЧОМУ МИ?  |   ТВ і ПРЕСА  |